Koszyk pobierania
W koszyku: 0 plików o łącznej wadze 0B

Kariera

Poznaj nas

Zespół

Zatrudniamy około 2400 pracowników. Staramy się, aby każdy w naszym zespole czuł się komfortowo i miał możliwość rozwoju zawodowego.

Rozwój

Prowadzimy kilkanaście biur badań i rozwoju. Stawiamy na ciągły rozwój systemów i produktów, a także na robotyzację i automatyzację procesów.

Systemy

Z naszych rozwiązań IT dla sieci elektroenergetycznej oraz smart meteringu korzystają codziennie tysiące osób.

Produkcja

Dostarczamy rocznie miliony liczników energii elektrycznej, gazomierzy, wodomierzy, ciepłomierzy i setki tysięcy rozłączników.

Wartości firmowe
Społeczna odpowiedzialność biznesu
Tradycja i doświadczenie
Nowoczesne technologie

WARTOŚCI FIRMOWE

Stanowią drogowskaz w codziennym działaniu, pokazują, co w naszej organizacji jest ważne, jakie wyznajemy zasady i jakich postaw oczekujemy.  Odpowiedzialność, współpraca, rozwój i zwinność – to cztery aspekty, które uznaliśmy za szczególnie ważne dla naszego biznesu i dla naszego zespołu i które staramy się praktykować i promować.

Dołącz do ekspertów

Oferty pracy

Chcesz być częścią naszego zespołu i podnosić swoje kompetencje, dołącz do nas.

Pracuj z nami

Staże i praktyki

Sięgnij razem z nami po nową wiedzę i zdobądź swoje pierwsze zawodowe doświadczenia.

Nasze wartości

Małgorzata Kubińska
Dyrektor ds. Personalnych Grupy Apator

Wartości to hasło, pod którymi kryją się zachowania, jakie wszyscy pracownicy powinni przejawiać w codziennej pracy. Wartości budują kulturę organizacyjną firmy i nasz zewnętrzny wizerunek. Nie da się realizować celów biznesowych bez określenia, w jaki sposób chcemy je osiągnąć.

Kapitan Odpowiedzialność
Odpowiedzialność
  • Dotrzymujemy słowa
  • Zawsze dostarczamy produkty i usługi w jakości i czasie oczekiwanym przez naszych klientów, partnerów i współpracowników
  • W pełni angażujemy się w podejmowane działania
Pani Współpraca
Współpraca
  • Stanowimy zespół
  • Otwarcie i blisko współdziałamy dla osiągnięcia celów organizacji
  • Szanujemy naszych partnerów i współpracowników
Dr Rozwój
Rozwój
  • Aktywnie poszukujemy i wdrażamy nowe rozwiązania oraz przełomowe innowacje
  • Ciągle rozwijamy swoje kompetencje
Zwinka
Zwinność
  • Jesteśmy otwarci na zmiany
  • Inteligentnie i sprawnie dostosowujemy nasze działania do potrzeb rynku i organizacji
play button

Dlaczego Apator

Przyjazne i bezpieczne miejsce pracy

  • Stabilność zatrudnienia
  • Transparentny system wynagrodzeń i premiowania
  • Benefity dopasowane do potrzeb pracownika
  • Przyjazne warunki pracy
  • Work-life balance

Inspirujące miejsce rozwoju zawodowego

  • Praca odpowiadająca predyspozycjom, kompetencjom i zainteresowaniom
  • Inspirujące i rozwojowe zadania
  • Swoboda działania i podejmowania decyzji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wpływ na rozwój produktów, technologii i systemów

Środowisko wyzwalające energię pracownika

  • Nowoczesne, dobrze zorganizowane procesy
  • Jasne cele i kryteria oceny
  • Docenianie zaangażowania i osiągnięć
  • Zadania wyzwalające energię
  • Przyjazna atmosfera pracy
Jak rekrutujemy?
Aplikacja
online
Selekcja
aplikacji
Rozmowa
kwalifikacyjna
Zaproszenie
na spotkanie
rekrutacyjne
Decyzja
o zatrudnieniu
Witamy
w Grupie
Apator

Poznaj Nasze Kluczowe Spółki